Kontakt

Numer telefonu
Adres email
Strona na adoptuj.pl
Strona internetowa

Dane organizacji

Nazwa rejestrowa
STOWARZYSZENIE OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI LUBELSKI ANIMALS
KRS
0000005227
REGON
43126096000000
NIP
7122603335

Lokalizacja

ul. UL. KALINOWSZCZYZNA 46,
20-129 Lublin woj. Lubelskie

Opis organizacji

Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „Lubelski Animals” powstało w 2000 roku i jest organizacją non-profit opierająca się na społecznej działalności swoich członków. Jako organizacja pożytku publicznego została stworzona w celu niesienia pomocy chorym, maltretowanym i bezdomnym zwierzętom.

Swój największy rozwój datuje od 2007 roku. „Lubelski Animals” to przede wszystkim ludzie. Ludzie z pasją, kochający bezwzględnie zwierzęta, chcący zarażać innych miłością do psów, kotów, wszystkich zwierząt bez względu na rasę, wygląd, umaszczenie..itd.
Szczególny nacisk kładziemy na zwierzęta domowe. Dlaczego? Dlatego, że my ludzie ponosimy za nie pełną odpowiedzialność. To my je udomowiliśmy, niejednokrotnie pozbawiając je instynktu umożliwiającego przetrwanie, dążąc do spełnienia naszych samolubnych fanaberii. Tworząc normy, wzorce, typy...
A co z tymi co nie spełniają naszych oczekiwań?

Naszą pasję do zwierząt realizujemy poprzez szereg ludzkich odruchów. Chore – leczym, głodne – karmimy, bezdomnym - szukamy domu. Ale również edukujemy już od najmłodszych lat ,by decyzja związana z posiadaniem zwierzęcia domowego była w pełni odpowiedzialna i świadoma.